Alvisa dhe Bashkimi duket se janë shumë afër për tu bërë çift.

Ata kanë treguar hapur interesin për njëri-tjetrin ndërsa në takimin që u transmetua ditën e sotme në Për’puthen, duket se Alvisa nuk heziton t’i qëndrojë afër Bashkimit.

Teksa po komentonin buzëkuqin, Alvisa i tha: “Edhe kjo nuk të pëlqen? Kam 3 buzëkuqe në çantë, mund të mi lyesh me cilin të duash.”

Ndërsa Bashkimi i tha se e vetmja gjë që mund të bëjë është t’ia fshijë dhe Alvisa e provokoi duke i thënë “bëje”.

FOTO GALERI
2/9

Top Channel