Ditën e sotme në “Goca dhe Gra” është diskutuar tema nëse vajzat i shohin djemtë nga xhepi apo jo. I ftuar ka qenë ish konkurrenti i Përputhen Atdhe Xharavina.

Që në prezantimin e tij Krista është shprehur se I duket një djalë xhentil, e kaq ka mjaftuar që të nisin ngacmimet e para.

Më tej vajzat e kanë shtyrë më shumë ngacmimin duke treguar se të dy janë single dhe se mund tu krijojnë mundësinë për një takim 4 minutësh.

Fillimisht moderatorja është vënë paksa në siklet pastaj e ka kthyer situatën me plot sportivitet.

Por sigurisht nuk ka mjaftuar këtu pasi Atdheu i ka premtuar se në takimin e radhës për emision ai do të vijë për të me një buqetë me lule. E tani më ngelet të presim!

Deri atëherë ndiqni episodin e plotë:

FOTO GALERI
1/7

Top Channel