Atdheu, një nga personazhet e njohur pas pjesëmarrjes në programin Për’puthen dhe u duk shumë i afërt me Antonela ka folur për hyrjen e saj në Big Brother VIP.

Në emisionin Goca dhe Gra, Atdheu tha: “Ka pasur nevojë shtëpia për tipin dhe karakterin e Antonelës dhe Meridianit. Janë tipa ngacmues. Nuk e besoj që lidhet aty brenda. Antonelën e njoh mirë se rrimë shumë bashkë. Më ka marrë në telefon Antonela kur ka dashur të hynte në Big Brother dhe i kam thënë duhet të jesh e fortë, por nuk dyshoj tek ti.”

Ndërsa për fitoren, u shpreh se i pëlqen loja e Arjolës dhe ajo mund të marrë fitoren.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel