Këngëtari i njohur Getinjo edhe pse nuk është shpesh aktiv në tregun muzikor arrin të bëjë bujë sapo lançon ndonjë projekt të ri.

Ai arrin të tërheqë vëmendjen edhe me deklaratat e tij në rrjete sociale! Shpesh reperi është përfolur në media për flirtimet e tij me vajza të njohura të showbiz-it dhe këtu përmendim, Megi Pojanin, Ana Lleshin, modelen Endi Demneri e të tjera. E si pasojë e këtyre flirteve, është krijuar përshtypja se ai ka patur shumë marrëdhënie me të famshme.

Mirëpo, reperi iu është përgjigjur troç ndjekësve, teksa këta të fundit e kanë pyetur për marrëdhënie seksuale me femrat shqiptare të njohura, ndërsa ai në fakt na habiti pak me përgjigjen e tij duke u shprehur se nuk ka patur kurrë diçka me to!

“Duhet të jesh patjetër VIP-e që të bësh seks me ty?”, e pyet ndjekësja, ndërsa Getinjo i përgjigjet: “Pasha krijuesin, s’kam pas sex me asnji që është VIP”.

Kujtojmë se, para pesë muajve Getinjo publikoi këngën e tij më të re pas një pauze me titull “Pare”. Kënga mbartte një mesazh shumë të fuqishëm se si njerëzit kanë humbur vlerat dhe moralet kryesore vetëm për paranë.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel