Mikela e shfaqi hapur pëlqimin që ka për Erjonin, në takimin e radhës që pati me të.

Ajo e ftoi konkurrentin në shtëpi, ku dhe gatoi byrek. Më pas kaluan disa çaste shumë pranë njëri-tjetrit në ballkon. Nuk munguan puthjet dhe përqafimet, por Mikela u rezervua për puthjen në buzë.

Të pyetur në studio, ata thanë se ende nuk mund të deklarohen për njëri-tjetrin. Erjoni u shpreh se do të ketë një takim edhe me Ritvanën, për të cilën ka pëlqim. “Nuk dua të dal që këtu dhe të më ngelë peng kjo gjë”, deklaroi ai.

Edhe Mikela tha se do edhe pak kohë që të bindet, ndërsa nënkuptoi se fakti që Erjoni pëlqen Ritavnën e step.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel