Alvisa është ulur sërish në karrigen e konkurrentes në “Për’puthen” përballë djemve, për të vazhduar njohjen e saj me Bashkimin.

Pjesëmarrja e saj në program ndryshoi kur ish i dashuri, Hyseni u bë pjesë e emisionit. Që atëherë nisën tensionet, që kulmin e patën kur Hyseni publikoi video dhe përgjime të Alvisës dhe i kërkonte të linte emisionin.

Alvisa rrëfeu se ka qenë e dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nga ish-konkurrenti, kur ata dy ishin në marrëdhënie.

Tashmë, duket se Alvisa është gati për t’u rikthyer, madje thotë se nuk do të gabojë më kurrë. “Nëse më parë kam pasur ndonjë pengesë, tani nuk më pengon asgjë të jem ajo që jam”.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel