“Nuk merrem me njerëz që shajnë me familje”/ Ritvana i kthehet ashpër Bashkimit: Ta fus shishe kokës

15/11/2021 18:41

Ritvana dhe Bashkimi janë përfshirë në një debat të ashpër prej faktit se ky i fundit ka kërkuar eliminimin e saj nga program.

Gjatë diskutimit në studio gjatë ditës së sotme, Bashkimi tha se nuk merret njerëz që shajnë me familje, gjë që nevrikosi Ritvanën. Me tone të ashpra, ajo i kërkoi të mos përfshijë familjen dhe i kërkoi të mos merret aspak me të.

Bashkimi: Nuk merrem me njerëz që shajnë me familje.

Ritvana: Edhe familja ime i sheh ato. Mbaj përgjegjësi për fjalët që thua, nuk kam ardhur të stresohem, por të shijoj eksperiencën time. Po nuk të pëlqeva mos e zgjat fare, ta fus shishe kokës, nuk të llogaris fare. Nuk mban përgjegjësi për fjalët e veta. Mos u merr me mua fare.

Bashkimi: Merrem me cfarë të dua, a ke ardhur në emision?

Ritvana: A të përmend unë ty? Nuk ka turp fare. Shpesh herë ka folur për mua. Mos e manipulo, mos përqesh, mos ironizo se nuk ke surrat as ti, as askush.

Bashkimi: Është nivel i ulët se më ka sharë me familje nga i pari tek i fundit.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel