Përplasja Alvisa-Hysen/ Psikologia: Shantazhi ka ndodhur për  një kohë të gjatë, marrëdhënia ishte e shkatërruar

13/11/2021 21:23
Momente nga debati Alvisa-Hysen

Psikologia Arjana Muça ishte e ftuar në puntatën e sotme të Për’puthen, ku foli për situatën mes Alvisës dhe Hysenit.

Ishte Hyseni që zgjodhi të bëhej pjesë e programit javën e kaluar duke treguar se ka qenë në lidhje me Alvisën gjatë gjithë kohës, ndërsa kjo e fundit tregoi se ka qenë e shantazhuar. Psikologia tha se shantazhi ka ndodhur për një kohë të gjatë ndërkohë që marrëdhënia ishte e shkatërruar,.

Arjana Muça: Vajza tregoi se është e mbivendosur psikologjikisht dhe ky shantazh ka ndodhur për një kohë të gjatë. Vërtet flitet për dashurinë, por brenda ka xhelozi, luftë në marrëdhënien në çift. Pra gjithë kohës je në konflikt me palën tjetër. Ajo ishte një marrëdhënie e shkatërruar se gjatë gjithë kohës je e abuzuar emocionalisht. Kjo është dhuna psikologjike, dhimbja e së cilës nuk zhduket kollaj. Duhet të trajtohet nga profesionistët.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel