Halloween-i është festa që na lejon të guxojmë më shumë se kurrë në veshjet dhe paraqitjen tonë.

Nga kostumet e lezetshme, të frikshme, seksi dhe qesharake, yjet kanë eksperimentuar me të gjitha. Në disa raste kanë imituar njëri-tjetrin, ndërsa duket se imitimi i personazheve vizatimor është ndër më të preferuarit.

FOTO GALERI
2/24
Gigi Hadid si "The Mask"

Top Channel