Pak ditë më parë këngëtarja Enca Haxhiu festoi 26-vjetorin e saj të lindjes ndërsa ndau me ndjekësit e saj edhe momentet nga kjo ditë e veçantë, të cilën e festoi në Dubai.

Këngëtarja është tejet aktive në rrjetet sociale gjatë kësaj periudhe dhe nuk ka ngurruar që të ndajë me ndjekësit e saj foto tërheqëse.

Artistja ka publikuar disa poza ku shfaqet me rroba banje që i nxjerrin në pah asetet e saj bombastike.

Për më tepër, ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme:

FOTO GALERI
1/11

Top Channel