Këngëtarja Iva Aliko ka çuditur me rrëfimin e saj, ndërsa ishte e ftuar ën emisionin “Shqipëra Live” në Top Channel.

Ajo tha se do t’i shfryjë buzët dhe po punon për këtë gjë, duke theksuar se fokusi tani është vetëm stërvitja dhe shëndeti.

“Jam shumë pro stërvitjes, ushqimit të shëndetshëm. Në ekzagjerimet nuk jam pro asnjëherë. Dua thjesht të merrem me trupin tim. Një ndër sportet më të shtrenjta që kërkon durim, kohë. Që nga ushqimi suplementet, proteina s’mund të them ndonjë shifër në muaj. Quhet sporti i të pasurve”, tha Iva.

Kujtojmë se Iva gjithmonë është komentuar për ndërhyrjet estetike në trup dhe fotot provokuese.

 

 

FOTO GALERI
1/10

Top Channel