“Bëj botox që të kem lëkurë më të bukur”, Zogu i Tiranës pranon ndërhyrjet në fytyrë (Fotot)

25/10/2021 14:46

Personazhi i njohur, Hermes Nikaj i njohur nga të gjithë si Zogu i Tiranës ka pranuar ndërhyrjet në lëkurë.

I ftuar në emisionin “Shqipëria Live” ai tha se ndërhyrjen në buzë e ka bërë në moshën 17-vjeçare, klur sapo kishte dalë në skenë, por tani sipas tij i kanë rënë dhe nuk ka ndërhyrë më.

“Unë bëj botox që të më rrijë lëkura më e tendosur. Pjesën e ballit e ngrita pak që të më rrijë më bukur. Meshkujt mbajnë top listën për ndërhyrjet. Ja lëkura rri shumë super. Unë dua vetëm të qesh, të kërcej. Ne jemi artistë duhet ta mbajmë veten. Në moshën 17 vjeç kam fryrë buzët, por tani më kanë rënë. kam qenë bashkë me një shoqen time artiste, ishte koha atëherë që sapo dola në skenë”, tha Zogu i Tiranës.

Kujtojmë se ai është komentuar shumë herë për ndërhyrjen tek buzët.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel