Ada ka surprizuar Edin duke i përgatitur një video ku nëna e tij tregonte mbështetje për të gjatë rrugëtimit në Për’puthen.

“Jam krenare për ty dhe në gabimet që i bën sepse je i ndjeshëm dhe di të kërkosh falje kur bën. Mami e di se nëse do të shihte brendësinë tënde, cdo vajzë do të të adhuronte. E pranova me kënaqësi surprizën e Adës se e shikoj se si buzëqeshni kur shihni njëri-tjetrin. Mami, babi dhe Ediari të duan shumë”, tha nëna e Edit.

Kjo përloti Eduardin, i cili e falenderoi nënën dhe Adën për këtë surprizë.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel