Zbulohet arsyeja pse Conte refuzoi Newcastle United, pret të ulet në stolin e një tjetër skuadre!

21/10/2021 00:38

Që Antonio Conte refuzoi stolin e Newcastle United e kishte një arsyeja dhe kjo arsye është Manchester United.

Sipas tabloidit anglez “The Mirror”, Conte është alternativa e parë e drejtuesve të Manchester United për stolin në rast shkarkimi të trajnerit norvegjez Ole Gunnar Solskjaer.

Zbulohet arsyeja pse Conte refuzoi Newcastle United, pret të ulet në stolin e një tjetër skuadre!5 ndeshjet e radhës që janë një “bombë” e vërtetë mes kampionatit dhe Championsit do të jenë prova e vërtetë për Solskjaer që në rast se nuk bën paraqitjet e kërkuara atëherë do të shkarkohet nga detyra me Conten që mund ta zëvendësojë menjëherë.

Top Channel