Kylie Jenner është në pritje të ëmbël, por ende nuk e ka zbuluar gjininë e foshnjes që po pret.

Të gjithë po përpiqen të zbulojnë detaje nga postimet në rrjete sociale.

Së fundmi 24-vjeçarja ka bërë një postim në Instastory duke shfaqur një sedilje blu brenda një makine.

“Baby blues”, – ka shkruar Kylie, duke i bërë të gjithë të dyshojnë se do të bëhen prindër të një djali.

Ndërkohë të dy janë prindër të një vajze 3 vjeçe. Ajo është shumë e lumtur dhe mezi po pret të bëhet motra e madhe.

Stormi është e vetëdijshme që po vjen një tjetër fëmijë dhe është shumë e gëzuar. Ka nisur të bëjë shumë pyetje dhe dëshiron të prekë barkun e Kylie-t”- ka treguar një burim  i afërt me 24-vjeçaren.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel