“Më pëlqejnë përqafimet, jo me duar në xhepa”/ Mikela kërkon afrimitet, Bashkimi nuk reagon (FOTO)

18/10/2021 18:36

Mikela dhe Bashkimi kanë zhvilluar takimin e tyre dhe biseda nisi nga një mace.

“Cila është më grifshë, ajo apo ti?”, pyeti Bashkimi, ndërsa Mikela i tha se i pëlqejnë qentë duke shtuar se “Më kanë krahasuar me panterë…”

Më pas, biseda kaloi tek fakti pse takimi ka ardhur kaq vonë dhe cfarë ka thënë Mikela për secilin prej djemve që ka pasur në takim. Bashkimit i tha hapur se: “Për ty kam thënë që kur të shoh “m’dridh.”

Mikela: Nuk është faji im që ky takim ka ardhur kaq vonë. Pas takimit me Alvisën, ka nisur debati ynë i parë.

Teksa po flirtonin me sy, Mikela i tha: “Më pëlqejnë përqafimet dhe dashuria, jo kështu me duar në xhepa. Po por dorën mua ma kërkon të fërkoj flokët.”

FOTO GALERI
1/7

Top Channel