Shqipëria mposht Hungarinë/ Presidenti Meta: Super Fitore! Urime Kombëtares tonë

09/10/2021 23:38

Shqipëria mori 3 pikë mjaft të rëndësishme ku fitoi 1-0 në transfertë ndaj Hungarisë në ndeshjen e vlefshme për eleminatoret Qatar 2022. Armando Broja i futur si zëvendësues shënoi një super gol duke i dhënë 3 pikët kombëtares shqiptare.

Për këtë fitore ka reaguar presidenti i Republikës, Ilir Meta. “Super Fitore! Urime Kombëtares tonë dhe të gjithë tifozave kuqezinj!”- shkruan Meta në Facebook.

FOTO GALERI
2/3

Top Channel