Shihni se çfarë bën Bajo në takim me Adën, komenti i Mikelës: Je i marrosur! Po të dilnin jargët

07/10/2021 18:39

Pas surprizave që ka bërë vazhdimisht, Bajo ka arritur të fitojë takimin e parë me Adën në emisionin “Për’puthen” në Top Channel. Ai nuk ka hezituar ta komplimentojë dhe t’i dhurojë vazhdimisht puthje.

“O shpirti im më thuaj çfarë do ti”, i tha Bajo, ndërsa Ada i kërkoi telefonin pasi  kishte parë një vajzë. Ndërsa ai shpjegoi se i kishte pëlqyer shprehja.

Në studio nuk kanë munguar komentet nga më të ndryshmet teksa Mikela i tha Bajos se ishte i marrosur dhe po i dilnin “jargët”, kur ishte afër Adës.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel