Kajan feston ditëlindjen, Veliaj ndan foton e ëmbël me të birin: 3 vitet më të bukura të jetës

06/10/2021 22:55

Kryebashkiaku Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të parë në tetor të vitit 2018.

Ajola solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Kajan. Vogëlushi ka festuar ditën e sotme 3-vjetorin e lindjes. Është vetë kryebashkiaku Veliaj që ka ndarë foton bashkë me të birin ndërsa nuk ka munguar prej tij dhe urimi.

“E mundëm Babin! 3 vitet më të bukura të jetës”, shkruan Veliaj.

Top Channel