“Ndjeva duart e një të panjohuri”/ Emily Ratajkowski trondit rrjetin, akuza ndaj këngëtarit për ngacmim seksual

04/10/2021 17:49

Modelja amerikane Emily Ratajkowski i ka shokuar të gjithë kur ka pohuar se ajo ishte ngacmuar seksualisht në xhirimet e videoklipit për këngën e njohur “Blurred Lines”.

Në librin e saj të ardhshëm, 30-vjeçarja akuzon këngëtarin Robin Thicke se është ngacmuar pa pëlqim gjatë xhirimit të videos në vitin 2013.

Akuzat, të raportuara për herë të parë në gazetën Sunday Times, shfaqen në librin e ardhshëm të Ratajkowskit “My Body”.

 “Thicke u kthye në grup i dehur për të xhiruar vetëm me mua. Nga askund, ndjeva freskinë dhe duart e një të panjohuri”, tha 30-vjeçarja.

Ratajkowski u shfaq në video së bashku me Thicke, këngëtarin Pharrell Williams dhe reperin TI. Blurred Lines kryesoi listat në të gjithë botën, duke u bërë kënga më e shkarkuar e Mbretërisë së Bashkuar e të gjitha kohërave në vitin 2014.

 

 

FOTO GALERI
1/10

Top Channel