Tolja u zhgënjye nga biseda me Albin në takimin e dytë, ku folën për një status që kishte bërë në rrjete sociale. Sipas Albit, statusi i dedikohej Mikelës, e cila kishte lënë studion pas përplasjeve me Brunon dhe Jurgenin.

Tola nuk e priti aspak mirë dhe tentoi të mbante qëndrim, por nuk ia doli. Albi iu afrua pranë duke i dhënë një puthje në qafë e duke i thënë se është i drejtpërdrejtë.

Pavarësisht se i tha që u mërzit, Tola u afrua me Albin duke harruar thuajse gjithçka kishte ndodhur para pak minutash.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel