“I kam bërë bllok që kur kam dalë…”/ Ledjana rikthehet në Për’puthen, flet për Mevlanin dhe Antonelën

02/10/2021 22:55

Ledjana është rikthyer në Për’puthen Prime, ku ka folur për marrëdhënien me Mevlanin dhe Antonelën, për të cilët tregoi se nuk ka asnjë kontakt.

Ndërsa për vëllain e Mevlanit u shpreh se i uron suksese, por nuk do të pranonte që vëllai i saj të bëhej pjesë e programit.

Ledjana: Që në momentin që kam dalë nga programi, që i kam bërë bllok gjithandej. Mendoj që është histori e mbyllur. Kur është një moment që vjen fundi, thua nuk ka dicka që ka përmirësim. Po të kisha pasur ndonjë peng, do t’i kisha hequr bllokun dhe do t’i kisha shkruar.

Pyetje: Po me Antonelën jeni shoqe?

Ledjana: Jo, nuk flas. Zënkat kanë qenë të vërteta. Për vëllain e Mevlanit, i uroj suksese. Për vëllain tim, nuk do të pranoja kurrë. E para se nuk gjeta dashuri, e dyta se gjeta një zhgënjim…

FOTO GALERI
1/5

Top Channel