Historia prekëse: Babai në burg, nëna rrëfen vuajtjet me djalin e saj: Do heq pjesë të trupit tim për të rritur djalin

02/10/2021 19:25

Këtë të shtunë në “Më thuaj një dëshirë” në Top Channel, mes shumë historish të bukura argëtuese por edhe prekëse, ka qenë edhe ajo e Xhuniorobertit të vogël I cili dëshironte të lumturonte nënën e tij.

Babai i Xhuniorobertit ndodhet në burg dhe ai nuk e ka takuar asnjëherë jashtë tij, në anën tjetër 7 vjeçari jeton me nënën në një dyqan në kushte shumë të vështira ekonomike dhe të tejmbushur me borxhe. Ama ai ka një kërkesë: nuk do të shikoj mamin e tij me sytë me lot.

Nisur nga kjo “Më thuaj një dëshirë” në moderimin e Fjoralba Ponarit kanë rezervuar një sërë surprizash për të lumturuar vogëlushin nga Fushë Kruja.

Për më tepër ndiqni episodin e plotë:

Top Channel