Aktorja e humorit Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku i thanë sot “PO” njëri-tjetrin, në një ceremoni në kishë.

Me një ceremoni private dhe të kuruar në detaje, ata po festojnë sonte një ndër ditët më të rëndësishme të jetës. Vetë artistja postoi fotot nga celebrimi në rrjetet sociale, ku shkroi: “Kemi Zotin dëshmitar”.

Çifti u fejua një vit më parë, pas një propozimi romantik në Kapadokia të Turqisë.

Më herët, Rudina iu përgjigj dhe thashethemeve për një shtatzëni të aluduar.

Ajo mohoi se është në pritje të ëmbël.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel