Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 16:15, në fshatin Gosë, Rrogozhinë.

Elektriçisti me iniciale S. Q., 62 vjeç. dyshohet se duke punuar është rrëzuar nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel