Futbollisti shqiptar, Armando Sadiku është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe partnerja e tij, Elona, u bënë prindër të djalit të cilin e kanë pagëzuar me emrin Luis.

“Mirë se vjen në këtë botë djali im i vogël. Nëna dhe babai të duan ty. Luis Sadiku”, kanë qenë fjalët krahas postimit.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel