“Doje të kapje në vende të tjera…”/Provokimet në takimin Bruno-Alvisa nxisin debat në studio

28/09/2021 18:39

Provokimet në takimin mes Brunos dhe Alvisës kanë nxitur debat në studio mes Mikelës dhe Adës.

Mikela është shfaqur e revoltuar pasi Bruno është parë shumë i afërt me vajzën.

Bruno: Në fillim kam pas pëlqim për Alvisën qëkur hyra. E prisja zgjedhjen e Alvisës, nuk ndodhi dhe më pas ne u njohëm me persona të tjerë.

Mikela: Ishin dy fëmijë që po luanin aty

Mikela: Doje të kapje në vende të tjera edhe ktej doje të puthje.

Mikela: S’të ka lënë njeri të të prekte se dëshira jote ishte yhyy.

Ada: Ça emocionesh ke pasur për ne?

Bruno: S’kam pasur aspak marrëdhënie vëlla-motër.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel