Angelina Jolie vijon të nxisë thashethemet për romancën me The Weeknd kur dolën për darkë të shtunën në Santa Monica.

Nëna e gjashtë fëmijëve dhe këngëtari kanadez, kaluan 2 orë e gjysmë brenda një zone private në restorantin luksoz italian Giorgio Baldi, shkruan DailyMail.

Angelina mbërriti në restorant veçmas nga The Weeknd, por u largua me të pas darkës. jo pastaj hipi në pjesën e pasme të SUV-it të zi të The Weeknd, ku dyshja vazhduan për në pallatin e tij Bel-Air që ka vlerë 70 milionë dollarësh.

Ish-gruaja e Brad Pitt u pa e veshur me një pallto të zezë që përputheshin dhe një çantë Yves Saint Laurent.

Weeknd u koordinua me të, i veshur me një xhaketë të zezë, xhinse të ngushta dhe çizme.

Giorgio Baldi ishte gjithashtu vendi ku çifti u shfaqën për herë të parë publikisht më 30 qershor.

Më 10 korrik, Jolie dhe The Weeknd u fotografuan të dy duke ndjekur të njëjtin koncert privat në Los Angeles.

Aktorja 46-vjeçare u paraqit për divorc nga burri i saj i tretë, Brad Pitt në 2016, ndërsa këngëtari 31-vjeçar më parë kishte romanë me Selena Gomez dhe Bella Hadid.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel