“Nuk më pëlqente vetja se shtova kilogramë”, Argjira Spanca tregon kur filloi të ndihej mirë me ‘tule’

26/09/2021 13:13

Në rubrikën “Trotuar” në E diell po diskutohet për rrjetet sociale dhe përdorimit të filtrave për tu dukur sa më perfektë në sytë e të tjerëve.

Argjira Spanca ka zbuluar një periudhë të jetës kur nuk ndihej mirë me veten se kishte nisur të shtonte disa kilogramë.

Por një blogere nga Suedia që gjithmonë tregonte fotografi ku dukej perfekte vendosi të tregonte se çfarë ndodhte në realitet.

Argjira Spanca: Kam qenë në një fazë të jetës kur shtova kg dhe nuk më pëlqente vetja. Kam parë një blogere në Instagram nga Suedia dhe në një moment të caktuar nisi të postonte video prapa fotografive, ku tregonte perfeksionin. Aty dukej barku me tule dhe u ndjeva aq rehat se nuk është diçka kushedi që të kesh tule.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel