Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të dashura të ekranit. Ajo ka eksperimentuar shpeshherë me pamjen e jashtme por kësaj here i ka lënë të gjithë pa fjalë me look-un e fundit.

Këngëtarja ka publikuar disa fotografi ku shfaqet me flokë të shkurtra dhe duket kaq ndryshe.“Duroni” kjo është kërkesa e Xhensilës për fansat. Me siguri, pamja e re ka të bëjë me klipin e ri që do të sjellë këngëtarja.

 

FOTO GALERI
1/3

Top Channel