Këngëtarja shqiptare ka reaguar në lidhje me përleshjen e Florian Markut me kundërshtarin gjatë konferencës.

Këngëtarja e hitit “I’m a mess” e ka shpërndarë videon e boksierit shqiptar me 10.7 milionë ndjekësit e saj në Instagram, duke e publikuar në InsatStory dhe duke shkruar në mbishkrimin e saj “Damn” që nga anglishtja përkthehet “Oh dreq”.

Dyshja do të përballen të shtunën mbrëma në stadiumin “Tottenham Hotspur” në Londër.

Megjithatë, nuk ka shkuar gjithçka mirë gjatë kësaj konference, pasi boksieri shqiptar në nervozizëm e sipër është acaruar dhe ka sulmuar kundërshtarin e tij.

Videoja e Markut është shpërndarë gjithandej në rrjetet sociale duke u bërë virale reagimi i tij ndaj kundërshtarit ukrainas.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel