“Ka ardh koha për t’ia bërë Hanës një vëlla”/ Kënga e re e Mozzik dhe Loredanës tregon planet para ndarjes

24/09/2021 21:40

Loredana dhe Mozzik u ribashkuan, punuan për një album muzikor por duket se gjithçka ka marrë fund mes tyre.

Dyshja mban marrëdhënie të mirë për shkak të vajzës, por para ndarjen kanë punuar me disa këngë, ku kanë treguar edhe planet e të ardhmes.

Në projektin e ri muzikor të titulluar  “Immer Wenn es regnet” flasin për marrëdhënien dhe problemet që kanë pasur, ndërsa Mozzik thotë “Ka ardh koha për t’ia bërë Hanës një vëlla”.

Më pas thonë se nuk e dinë se si do ia shpjegojnë të gjithë këtë situatë Hanës, duke lënë të nënkuptohet të gjithë zhurmën mediatike dhe ndarjen e tyre.

Loredana postoi një pjesë të këngës në profilin e saj në Instagram ku shkroi “më fal” duke bashkangjitur një zemër të thyer.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel