Pas takimit me Albin, Tole tha se është ndjerë shumë mirë në takimin me të dhe i ka përcjellë shumë energji pozitive.

Madje ajo shfrytëzoi mundësinë për t’i bërë thirrje djemve që të mos tremben prej saj.

“Është personi që më bën mua të ndryshoj. Mos u trembni nga unë. Jam shumë e mirë. Jam shumë e ëmbël, thjesht duhet personi që të nxjerrë anën pozitive”, tha Tolja.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel