“Je e frikësuar se të marr Albin?”/ Tole debaton me Mikelën, zbulon çfarë bën me meshkujt në prapaskenë

22/09/2021 19:44

Tole dhe Mikela janë përfshirë në një debat gjatë puntatës së sotme.

Tole tha se Mikela e ka problemin me vajzat dhe zbuloi se në prapaskenë rri shumë pranë djemve duke shkëmbyer përqafime e puthje.

Mikela i tha se nuk është 15 vjeçe që Tole t’i tregojë çfarë veprimesh kryen.

Tole: Mikela ka një gjë, e respektoj, është vajzë e mirë por më duket sikur problemin e ka me vajzat, jo me djemtë.  Nga Bruno tek Argjendi, tani tek Albi.

Mikela: Unë me Albin kemi pasur vetëm një komunikim këtu dhe shikime.

Tole: Po jashtë? Foto, puthje, përqafime kur pijmë cigare.

Mikela: Kur më përqafon, do ja kthej. Nëse je e frikësuar…

Tole: Nuk jam e frikësuar fare thjesht po të vë në dukje se çfarë bën ti.

Mikela: Unë s’jam 15 vjeç. Nuk po të kuptoj ku do të dalësh? Po të marr Albin?

Tole: Jo moj vajzë.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel