Chrissy Teigen

Ne shpesh i lejojmë vetes të kalojmë një ditë të tërë pa grim dhe pa u kujdesur për veten, por të bësh të njëjtën gjë edhe kur lentet e kamerave dhe miliona ndjekës të ndjekin kudo, kërkon guxim.

Megjithatë, jo pak vajza të njohura të ekranit zgjedhin  të postojnë foto nga shtëpia, në momentet e tyre të relaksit, jashtë veshjes dhe paraqitjes skenike.

Ato janë po aq tërheqëse dhe kanë marrë akoma më shumë pëlqime me pamjen natyrale.

Burimi: Bright Side

FOTO GALERI
1/15
Adele

Top Channel