Plas keq në studio/ Juli: Na e ke shpifur, je bërë si mall kinez! Argjendi i kthehet: Kujt i plasi?

20/09/2021 18:29

Për’puthen – Argjendi është ofenduar nga një koment të bërë nga Juli dhe kjo ka nxitur debate të ashpra dhe ofendime mes djemve në studio.

Juli e cilësoi si “aktor që ia ka shpifur dhe është bërë si mall kinez”. Ndërsa Argjendi i kërkoi të dalë jashtë nëse nuk i pëlqen dhe të merret me vajzat, jo me djemtë.

Argjendi: Mshele gojën. Me mua nuk ka për të pasur një herë të dytë.

Juli: Do të ta them prap se na e ke shpifur. Je bërë si mall kinez. Ditë për ditë nxjerr gjëra të reja. Mos qaj.

Argjendi: Ti ke hyrë me ofendime. Unë qaj për ty? Për këlyshat sit y. Mbaj rolin tënd, publikun.

Juli: Dua të të bjerë maska dhe të vërtetoj që je aktor.

Argjendi: Unë them që jam aktor, ku është problem? A ke ndonjë problem?

Juli: Duhet të shfaqesh si je.

Argjendi: Po ik more, ik.

Juli: Do të të nxjerr njëherë ty, pastaj do dal vetë.

Argjendi: A ke ardhur për femra?

Juli: Po.

Argjendi: A ke bërë ndonjë gjë për të bërë për vete këto femra? Pse merresh me neve?

Juli: Na e ke shpifur.

Argjendi: Kujt i plasi? Merru për femra nëse ke ardhur për femra. Nëse jo, thuaje publikisht.

Juli: Për ty nuk kam ardhur.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel