Edi dhe Ada kanë pasur debate të ashpra në studion e Për’puthen për shkak të deklaratave që bëri Edi në takimin me Alvisën.

Gjithçka nisi nga fakti se Edi ka bllokuar Adën në rrjete sociale dhe më pas nisi të flasë rreth paraqitjes së saj duke e cilësuar si femër jo natyrale që “më mirë të bëhet burrë.”

Ndërsa Ada i është përgjigjur se ngjan si femër, mjafton të vendosë një filtër dhe aty nuk ka munguar ndërhyrja e Alvisës.

Ada: Edi më duket super fake. Kur ke qenë me mua në takim…

Edi: Njeriu që është fake, është mirë të kesh dicka origjinale tënde, por është e vështirë.

Ada: Është bërë pyetja se si është femra jote ideale dhe ke thënë “je perfekte”.

Edi: Ti perfekt, ti fake je.

Ada: Je me 100 fytyra. Unë nuk të zgjedh më në takim fare.

Edi: Pse ta kam bërë bllok?

Ada: Për mua jam X.

Edi: Shyqyr se jam + për dikë tjetër. Krejt e dinë se u kry kjo punë, kush me dalë më në takim me ty?

Ada: Ti po bie në kundërshtim me veten tënde. Je shumë kalama.

Edi: Të vjen inat se femra është origjinale? Buzët e bëra thua se je kushedi.

Ada: Ti bie në kundërshtim me veten po mbylle gojën. Ua ky qeka… Shumë fake, super fake.

Edi: Kjo për mua nuk është femër, më mirë të bëhet burrë sesa kështu.

Ada: Kurse ti ngjan si femër, i kemi ndërruar rolet. Vë dhe ndonjë filtër e dil.

Alvisa: Ti pse e zgjodhe kur tu duk si femër?

Ada: Keni lidhur kërthizën bashkë? Rri aty ku je se ai s’ka asnjë ndjenjë për ty. Nuk keni as kimi.

Edi: Pse flet palidhje? Pse e hap gojën kur vetëm m** nxjerr.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel