Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel ka mbërritur një buqetë me trëndafila për një nga vajzat.

Bëhet fjalë pikërisht për Tean dhe ato janë shprehur se lulet kanë ardhur nga i dashuri I saj. Në buqetën e trëndafilave kishte një pusullë, ku shkruhej “Suksese shpirt”.

Teksa Tea e lexoi u emocionua dhe nuk munguan as ngacmimet e vajzave të tjera. Madje Olesia dhe Fatma u shprehën të revoltuara për faktin se partnerët e tyre nuk e kishin menduar një gjë të tillë.

E pra, mesa duket gjërat tashmë janë ndryshe, hajde urime Tea.

Për më tepër ndiqni videon më poshtë:

Top Channel