Dori është kandidati për konkurrent në Për’Puthen, i cili qëndroi vetëm 30 minuta në emision pasi u përplas me Erin.

Ajo puntatë ishte një ndër më të nxehtat në Për’Puthen pasi përplasja mes tyre ishte fizike dhe emocionale.

Nuk dihet ende nëse Dori do të përballet me episode të tjera të tilla.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel