Prej ditësh Shqipe Hysenaj po kalon pushimet në Dubai nga ku nuk ka nguruar të publikojë foto e pamje nga vendet luksoze. Por ish-konkurrentja e “Përputhen” poston gjithmonë vetëm veten e saj në Isntagram duke ngritur dyshime te ndjekësit se me kë po I kalon pushimet.

Ndërkohë ditën e djeshme në rrjet qarkulluan me shpejtësi foto të paparazzit të shkrepura nga Dubai ku aludohej se Shqipja është me të dashurin.

Por nuk ka vonuar reagimi i saj e cila është shprehur edhe e indjinjuar për këto thashetheme të pa vërteta. Në fakt ajo ka treguar se ndodhet me vëllain e saj dhe e ka bërë për herë të parë publik.

“Ju prezantoj me vëllain, “sheikun, të dashurin”, Ilir Hysenaj”, ka shkruar ajo me ironi.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel