Përmes postimeve në rrjetet sociale, Nora Istrefi, ka zbuluar se ndodhet në Mal të Zi.

Këngëtarja e dashur për publikun ka ndarë me ndjekësit e saj në profilin e “Instagram”-it, disa fotografi ku shfaqet mjaft në formë.

Në pozat në fjalë, Nora shfaqet e veshur me pantallona të shkurtër dhe një bluzë të hapur rrugëve në Mal të Zi.

Imazhet provokuese e kanë rikthyer këngëtaren edhe njëherë në qendër të vëmendjes, ndërsa nuk kanë munguar komentet e shumta.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel