Me fustanin ekstravagant dhe me sqetullat e padepiluara, të gjithë sytë te vajza e këngëtares së famshme (FOTO)

14/09/2021 14:09

Vajza e këngëtares së famshme Madonna di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen njësoj si nëna e saj!

Lourdes Leon mori pjesë në eventin madhështor të modës ‘Met Gala’, ku ishin të ftuar njerëz të famshëm nga bota e shoëbiz-it.

Ajo u shfaq para Muzeut të Artit Modern në Nju Jork e veshur me një fustan me xixa që zbulonte thuajse gjysmën e trupit të saj.

Por, vëmendjen më të madhe e morën sqetullat e saj të padepiluara dhe që po komentohen shumë në rrjet.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel