Puthje dhe sensualitet në takimin e Adës dhe Edit/ Shumë të afërt që në takimin e parë (Pamjet)

13/09/2021 19:19

Nuk munguan puthjet dhe ledhatimet në takimin e parë të Adës dhe Edi gjatë takimit në natyrë.

Të dy fillimisht folën për familjen e tyre dhe marrëdhëniet që kanë me ta.
Më pas Edi e quajti të ftohtë Adën, e cila po rrinte shumë larg djalit. Por më pas gjithçka ndryshoi dhe ata u afruan.

 

 

FOTO GALERI
1/11

Top Channel