Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë shfaqur së bashku në tapetin e kuq për herë të parë që kur rinovuan lidhjen e tyre.

Në premierën e “Dueli i fundit”, Jennifer dhe Ben në Venecia tërhoqën shumë vëmendjen e publikut. Ata nuk i hiqnin duart nga njëri -tjetri, qeshnin, putheshin dhe pozonin për fotografët gjatë gjithë kohës.

Sidoqoftë, kur ata u larguan nga Venecia, pati një incident të vogël.

Jennifer dhe Ben mbërritën në aeroport dhe njëri prej fansave donte të bënte një fotografi me Jennifer Lopez me çdo kusht. Ben Affleck nuk e pëlqeu këtë dhe nuk e lejoi. Ai vuri duart në gjoksin e fansit dhe e largoi atë.

Siguria gjithashtu hyri, duke qëndruar midis burrit të panjohur dhe Ben Affleck dhe Jennifer Lopez, dhe bëri një distancë në mënyrë që çifti i famshëm të kalonte.

Kujtojmë, Ben i propozoi martesë Jennifer në vitin 2002, por çifti e shtyu dasmën deri në vitin 2004 kur u divorcuan zyrtarisht. Çifti dikur quhej “Benifer” për shkak të popullaritetit të tyre, dhe madje edhe pas ndarjes, ata mbetën në marrëdhënie të mira dhe e rinovuan lidhjen në maj të këtij viti.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel