E ftuara e episodit të parë në “Goca dhe Gra” në Top Channel ka qenë në një lidhje me Skype këngëtarja Arilena Ara.

Ajo ka folur për projektet e saj më të fundit, por nuk i ka shpëtuar dot as temës që ishin duke diskutuar Fatma, Olesia, Tea dhe Krista në studio, përsa i përket çmendurive të dashurisë.

“A ke bërë ti ndonjë çmendur për dashurinë?”- është pyetur këngëtarja.

“Për mua kanë bërë çmenduri, por unë nuk kam bërë ende, do ta ndaja me ju por me modesti shumë të madhe nuk kam bërë ende.” ka thënë Arilena dhe më pas është stepur për të treguar një histori çmendurie të bërë për të.

Teksa Tea e ka pyetur nëse kanë bërë kaq shumë çmenduri sa ajo nuk i mban mend, Arilena ka thënë:

“Po mirë, unë gjithë kjo goc ti mendon se kaq të thjeshtë e kam unë të zgjedh një”.

Një bisedë e shoqëruar me shumë humor dhe të qeshur.

Episodin e plotë mund ta ndiqni në linkun më poshtë:

Top Channel