‘Nuk jam mësuar të mbaj akullore në dorë’/ Taulanti ‘katranos’ takimin 4 minuta me vajzën e re, studio shpërthen në të qeshura

09/09/2021 18:51

Në pjesën e dytë të programit të ‘Për’Puthen’ vajza e re Alvisa zgjodhi në një takim 4 minutësh ashtu siç edhe ajo e quajti ‘qershinë mbi tortë’, Taulantin.

Një takim që nuk shkoi aspak ashtu siç pritej. Emocionet e forta e bën këtë të fundit që nga turpi se kishte përballë një vajzë aq të bukur nuk dinte as çfarë fliste.

Taulanti: Kam çik turp, të kemi gjithë këtë femër përballë do kem turp

Alvisa: Na vure në siklet tani

Taulanti: Do e kalojmë bashkë. Hobi im është palestra dhe unë punoj berber në sallonin tim. I ke super flokët. Jam çmend pas teje.

Alvisa: Deklaratë e fortë kjo!

Madje, Taulanti e katranosi takimin 4 minutësh, pas një komenti epik që bëri studion të shpërthejë në të qeshura.

“S’jam mësuar të mbajë akullore në dorë”, tha ai nga emocionet duke iu referuar mikrofonit që mbante në dorë.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel