Ajo ka studiuar në Fakultetin e Ekonomisë por i pëlqen së tepërmi të merret me sport.

Alvisa është konkurrentja e re në ‘Për’Puthen’ që njëkohësisht plotëson pesëshen e vajzave që janë në këtë emision për të gjetur partnerin e tyre të ëndrrave.

Alvisa, 25 vjeç, është nga Vlora dhe aktualisht menaxhon biznesin e saj dhe që në hyrje të saj ja arriti ‘të ndezë gjakrat’ në studio mes djemve.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel