Mikela vajza e re e ‘Për’Puthen’ habit më deklaratën: Kam qenin, por dua dhe një të dashur! (FOTO)

08/09/2021 18:56

Pas prezantimit të konkurrentes së tretë, Adës, publiku u njoh edhe me konkurrenten e katërt të ‘Për’Puthen’, Mikela.

Ajo është 26 vjeç, ka lindur në Peshkopi dhe jeton në Tiranë. Aktualisht ajo punon në biznes privat, ndërsa dashuria e parë është qeni i saj me emrin Koko, e tashmë ajo shpreson të gjejë dashurinë e vërtetë në emision!

Mikela shpreh lumturinë që është pjesë e reality show-t më të ndjekur në Shqipëri dhe dëshiron që të gjejë aty mashkullin ideal.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel