Foto ilustruese: rruga Mustafa Matohiti

Një çantë shpine e gjetur nga një punonjës policie, rreth orës 09:15, në rrugën “Mustafa Matohiti” në Tiranë, ngriti ‘në këmbë’ policinë.

Pasi shërbimet e Policisë bënë rrethimin e vendit dhe  njoftuan forcat xheniere për veprime të metejshme, rezultoi se çanta ishte bosh.

“Çanta e konstatuar në rrugën “Mustafa Matohiti” nuk kishte asgjë në brendësi të saj, ishte bosh”, njofton policia.

Dyshohet se çanta ishte e braktisur.

Top Channel