Modelja e njohur Beniada Nishani e ka nisur muajin shtator me disa poza në rrjetet sociale ku shfaqet tepër provokuese.

Mbesa e ish-presidentit, Bujar Nishani, numëron 140 mijë ndjekës në profilin e “Instagram”-it dhe në postimin e fundit ajo ka hequr bikinit dhe ka vendosur që të dalë “topless”.

Kjo nuk është hera e parë që modelja ndan me ndjekësit poza të tilla. Nëse shkoni dhe i hidhni një sy rrjeteve të saj sociale, do të kuptoni se Beniada njihet për fotot e saj “topless” apo edhe nudo.

Bukuroshja nga Durrësi vijon karrierën e saj të suksesshme në Itali në fushën e modelingut si dhe në botën e ekranit si “showgirl”.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel